Naš bivši učenik Dejan Žitnjak najbolji je medicinski tehničar opće njege u Hrvatskoj
Autor: Administrator , 14. 5. 2018.

Danas smo na mrežnim stranicama Glasa Slavonije pročitali kako je naš bivši učenik Dejan Žitnjak osvojio prvo mjesto na državnom natjecanju Schola Medica u Zadru. Natjecao se u kategoriji medicinska sestra opće njege / medicinski tehničar opće njege i uvjerljivo pobijedio.

Zahvaljujući tituli državnog prvaka, Dejan (koji trenutačno pohađa 4. razred Medicinske škole Osijek) je ostvario izravan upis na Studij sestrinstva nakon što završi 5. razred.

Ponosni smo na našeg Dejana i uopće ne sumnjamo kako će i dalje biti uspješan u nastavku školovanja!