Istraživanje o primjeni informacijsko-komunikacijske tehnologije
Autor: Darko Čota, 19. 9. 2018.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET i Institut za društvena istraživanja u Zagrebu (IDIZ) provode istraživanje o primjeni informacijsko-komunikacijske tehnologije (IKT) u procesu učenja, poučavanja i vrednovanja u osnovnim i srednjim školama Republike Hrvatske. Cilj istraživanja je dobiti dubinski uvid u obrasce i dobre prakse primjene IKT-e.

Važno je da upitnik ispune učitelji razredne nastave i nastavnici svih predmeta u vašoj školi. Upitnik se sastoji od pitanja o demografskim podacima te učiteljskim i nastavničkim iskustvima korištenja IKT-e. Za ispunjavanje upitnika potrebno je oko 15 minuta.

Ispitivanje je anonimno, a odgovori učitelja/nastavnika bit će korišteni isključivo u znanstveno-istraživačke potrebe te u svrhu unapređenja nastave u osnovnim i srednjim školama primjenom IKT-e. Molimo vas da učitelji/nastavnici ispune upitnik zaključno s 5. listopadom 2018.

Upitniku je moguće pristupiti na sljedećoj poveznici: https://upitnik.carnet.hr/index.php/288659?lang=hr.