Sudjelujemo prvi put u manifestaciji Noć muzeja!
Autor: Vlatka Štrk, 25. 1. 2022.

Ovogodišnja, sedamnaesta po redu Noć muzeja bit će održana 28. siječnja u uvjetima sličnima prošlogodišnjima - online i tamo gdje je to moguće 'uživo', uz prigodnu temu "Muzeji - između stvarnog i digitalnog".

Osnovna škola Drenje sudjeluje prvi put u službenom programu. Učenici šestog razreda, pod vodstvom školske knjižničarke Vlatke Štrk i učitelja informatike Gorana Podunavca, prirpemili su zanimljive digitalne sadržaje koji su nastali u sklopu eTwinningovog projekta Virtual Museum Night 2022.

Pozivamo vas na virtualno druženje ovog petka od 17 sati kada ćemo predstaviti ljubavne priče i legende te vas upoznati s kulturnom i prirodnom baštinom zemalja sudionika projekta. Šećer za kraj bit će originalni recept za tortu koji je nastao inspiriran navedenim projektom.