LITERARNI RADOVI
Posjet kinu u Osijeku - Manchester by the Sea
Autor: Valentina Zorbas, 6. 6. 2017.

Film „Manchester by the Sea“ mi se svidio, ali je radnja bila rastegnuta i to mi je otežalo praćenje filma. Posebno ću pamtiti scenu kada Patrick ide kod cure „pisati zadaću iz matematike“. Malo je dosadan, ali u isto vrijeme smiješan. (Nikolina)

Prema učiteljičinim najavama, film je izrazito dugačak (2h i 20min). Film je bio suprotan mojim očekivanjima - jako mi se svidio. Kako je film protjecao, bio je sve zanimljiviji i napetiji. Obećao sam si da ću ga morati još jednom pogledati. (Luka)

Film je bio vrlo dobar, za ocjenu 4. Posebno ću pamtiti scenu kada je kuća gorjela, a majka je bespomoćno gledala. Na kraju je film bio odličan i svi smo se super zabavili. Ja samo znam da je meni bilo super! (Dario)

Film mi se nije svidio, zato što je bio dosadan i radnja se sporo odvijala. Posebno ću pamtit scenu kada je Leeova kuća gorjela. Ta scena mi je bila prestrašna. (Anita)