Obavijest osmašima: Upisi u srednje škole
Autor: Darko Čota, 23. 5. 2022.

Poštovani roditelji, dragi osmaši,

kandidati se u sustav prijavljuju putem mrežne stranice srednje.e-upisi.hr od 23. svibnja 2022. s početkom u 12 sati. Prijave u sustav bit će moguće tijekom cijelog upisnog razdoblja. Nakon ulaska u sustav, kandidati moraju pregledati svoje podatke na kartici "Moji podaci" i eventualne nepravilnosti (adresa, ime roditelja, ocjene iz prijašnjih razreda i sl.) prijaviti svom razredniku.

Prijave obrazovnih programa za redovite kandidate počinju 25. lipnja 2022. Razrednici će obavijestiti roditelje i učenike o početku prijava u sustav.

Za sva pitanja, ako ih imaju, roditelji i učenici mogu dobiti u školi kod razrednika, pedagoginje ili ravnatelja.

Darko Čota, ravnatelj