Nastavljamo s Projektom "Knjiga dostupna svima"
Autor: Vlatka Štrk, 10. 10. 2017.

Treću godinu za redom školska knjižnica Osnovne škole Drenje u suradnji  s Gradskom knjižnicom i čitaonicom Đakovo provodi projekt „Knjiga dostupna svima“ čiji je cilj popularizacija knjige i čitanja.

Želimo omogućiti svim stanovnicima Općine Drenje pristup određenim naslovima popularno-znanstvene i stručne literature te beletristike.

Svakog ponedjeljka, srijede i petka u vremenu od 11 do 11:45 sati dobrodošli ste u prostorije školske knjižnice kako biste pogledali te pronašli, među 500-tinjak naslova, nešto za sebe te na taj način ugodno i korisno iskoristili slobodno vrijeme te si prikratili kišne jesenske dane. S nestrpljenjem vas očekujem!

P.S. Posudba i zakasnina se NE naplaćuju!

Vlatka Štrk, školska knjižničarka