Početak nastave u drugom polugodištu
Autor: Darko Čota, 9. 1. 2017.

Nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak, 16. siječnja 2017. godine prema redovitom rasporedu.

Podsjećamo vas da se odijevate u toplu odjeću i slojevito. U školi su osigurani svi uvjeti za normalan rad, učionice su zagrijane, a svi učenici putnici iz tople škole ući će u autobus.

Molimo učenike putnike da ujutro ne dolaze prerano na autobusno stajalište i naravno da ne istrčavaju na cestu.

Roditelje molimo da kontroliraju kako se djeca odijevaju te da putnici ne odlaze prerano na autobusno stajalište.

U nadi da ćemo postići što više uspjeha, želim vam sretan i uspješan početak drugog polugodišta.