Za Lastavice
Autor: Sandra Henc, Patricija Agatić, 30. 6. 2015.

Dramska grupa Osnovne škole Drenje sudjelovala je u humanitarnom koncertu namijenjenom Boćarskom klubu osoba s invaliditetom „Lastavice“ iz Đakova. Koncert je održan u paviljonu Centra Amadea u petak 12. lipnja 2015. godine u 18 sati. U koncertu su sudjelovali Zbor mladih Amadea i učenici Glazbene škole iz Đakova. Naši pantomimičari privukli su punu pozornost gledatelja i na neki način postali zvijezde. Pantomimom „Dramskom protiv fejsa“ poručili su da je ugodno sunčano popodne provedeno s prijateljima puno zabavnije od tipkanja po mobitelima. Fotografije pogledajte pod opširnije!