Obavijest za osmaše!
Autor: Božidar Ivić, 25. 5. 2015.

Dragi osmaši,
registracija u nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole počinje putem stranice www.upisi.hr u ponedjeljak 25. svibnja 2015. godine (registracija), a početak prijava obrazovnih programa je u petak, 26. lipnja 2015. godine.

Na istim stranicama objavljena je i Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole za ovu školsku godinu kao i Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole koje možete pročitati pod opširnije.

Korisne stranice za izračun bodova, dodatna pitanja vezana za upis, kao i informacije vezane za pojedine srednje škole možete saznati i na stranici www.srednja.hr, a detaljan opis zanimanja potražite na http://mrav.ffzg.hr/zanimanja.