Lutkarska predstava "Veliko putovanje maloga puža"
Autor: Administrator , 29. 10. 2014.

Dana 23. listopada 2014. godine u našoj je školi, za sve učenike nižih razreda, održana lutkarska predstava "Veliko putovanje maloga puža".

Priča je to o malom pužu koji u potrazi za prijateljem prolazi kroz sva godišnja doba, susreće brojne biljke i druge životinje, a prijatelje na kraju pronalazi u drugom pužu s kojim nastavlja svoje veliko putovanje.

Bila je to poučna predstava za učenike koji su uživali i dobro se zabavili uz vesele i šaljive pjesme izvođača, a našom školom u nižim razredima još uvijek odjekuju stihovi:

„Stavite na prvo mjesto svako pravo prijateljstvo, i kad kiša kiši i kad sunce prži samo pravo prijateljstvo sve izdrži!“

Više fotografija pogledajte u Fotogaleriji.

Web novinari