Teta Jesenka s košarom punom plodova posjetila naše predškolce
Autor: Administrator , 21. 10. 2014.

Prošli je tjedan našu školu posjetila teta Jesenka kako bi se upoznala s dvadesetak učenika predškolskog odgoja koji već nekoliko tjedana marljivo uče u poslijepodnevnim satima s učiteljicom Danijelom Miličević.

Nakon što se predstavila i ispričala nekoliko zanimljivih crtica iz svog života, teta Jesenka je zanitiželjnim mališanima dopustila da razgledavaju plodove u njezinoj košari pri čemu su svi zajedno ponovili što znaju o jeseni. U znak zahvalnosti, naši predškolci su joj otpjevali nekoliko jesenskih pjesama, recitirali stihove i glumili. Kliknite OVDJE i pogledajte kako im je bilo na ovom nesvakidašnjem druženju.

Web novinari