Zajednička priča u sklopu eTwinning projekta Me, Myself & I
Autor: Administrator , 27. 2. 2021.

Učenici 7.b razreda Alen Matanovac, Ana Milić i Lorena Dernaj okušali su se u pisanju zajedničke priče sa svojim vršnjacima u sklopu eTwinning projekta "Me, Myself & I".

Priča o 13-ogodišnjem dječaku Davidu Milleru nastala je tako da je svatko od učenika iz 23 razredna odjela napisao nekoliko rečenica u točno određeno vrijeme prema zadanom rasporedu nadovezavši se na prethodno napisano. Učenici su pisali na engleskom jeziku, a njihov uradak možete pročitati OVDJE.

Ponosni smo što je grafičko oblikovanje priče pripalo našoj školskoj knjižničarki Tihani Perić i vjerujemo kako ćete biti zadovoljni njezinim doprinosom.