Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u OŠ Drenje
Autor: Lana Matković, 29. 10. 2019.

U petak 25. listopada 2019. godine u Osnovnoj školi Drenje obilježena je manifestacija "Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje".

Program su vodili učenici naše škole. Školski zbor je izveo dvije pjesme: Ne boj se jer sam s tobom i Da mi je biti sunce uz pratnju učiteljice Zdenke Kvesić na klaviru.

Himnu kruha, hrvatskog pjesnika Nikole Miličevića, upriličili su učenici dramske skupine, a učenici razredne nastave izveli su prigodne recitacije.

Nakon kratkog programa župnik Željko Čabaj posvijestio je važnost kruha u svakodnevnom životu te blagoslovio plodove zemlje i sve prisutne.

Uslijedilo je druženje i zajedničko blagovanje blagoslavljenih plodova zemlje i rada vrijednih ruku.

Više fotografija pogledajte OVDJE!