Ispraćaj učiteljica Branke i Jadranke u mirovinu
Autor: Administrator , 2. 7. 2018.

Nakon dugogodišnjeg rada u Osnovnoj školi Drenje 29. lipnja 2018. godine ispratili smo u zasluženu mirovinu dvije učiteljice razredne nastave - Branku Đajić iz matične škole u Drenju i Jadranku Novaković iz PŠ Kućanci.

Ovim putem želimo im zahvaliti u ime svih generacija kojima su predavale, svih kolega učitelja i prijatelja na svim godinama rada u školi, energiji, znanju i trudu uloženim u stvaranju novih generacija. Draga Branka i Jadranka, želimo vam ugodnu i radosnu mirovinu! – poručio je ravnatelj Darko Čota zajedno s ostalim djelatnicima.

Buduće umirovljenice počastile su djelatnike zakuskom koja je protekla u ugodnom druženju i razgovoru o lijepim uspomenama.