Prikazom igrokaza zaključen ovogodišnji CAP program
Autor: Administrator , 7. 12. 2017.

Jučer je, prikazom igrokaza, zaključen ovogodišnji CAP program koji su u našoj školi provele djelatnice stručne službe - psihologinja Marija Jurić, pedagoginja Aneta Orešković Buljan i knjižničarka Vlatka Štrk.

Učenici trećih razreda u pratnji su svojih učiteljica i učitelja sudjelovali u trećem, ujedno i posljednjem dijelu programa kojim se nastoji spriječiti/prevenirati napad na djecu. Pomoću igrokaza učenici su upoznati s vrstama nasilja, ali su i naučeni kako se istima mogu oduprijeti.

Uz puno smijeha i dobre suradnje, učenicima je na samome kraju ponuđen i individualni razgovor na kojemu su porazgovarali o samome programu. Naučili smo da svatko ima pravo biti „SIGURAN, JAK I SLOBODAN“ te uprizorili važnost riječi „NE“. Pomoću tih magičnih riječi smo se i rastali te zaključili sam program.

Više fotografija možete pogledati OVDJE.