Prometna priča za naše učenike razredne nastave
Autor: Administrator , 24. 10. 2017.

U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine učenici razredne nastave u Osnovnoj školi Drenje pogledali su zanimljivu lutkarsku predstavu Prometna priča. Poučna predstava našim se učenicima jako svidjela, a najhrabriji od njih nakratko su i sami postali glumci uz glavne likove - Slavica, Jurica i policajac Mate.

Djeca kasne u školu i pretrčavaju cestu na nedopuštenom mjestu, prelaze i preko crvenog svjetla na semaforu. Policajac Mate to vidi i poduči ih kako se trebaju ponašati u prometu. Kroz devet poučnih songova (zebra, semafor, prometni znakovi, Mate na raskrižju, u autu…) i pitke dijaloge, djeca nauče sve o prometnoj kulturi. Više fotografija pogledajte OVDJE.