Predškolci spremni za polazak u prvi razred
Autor: Administrator , 20. 5. 2016.

I ove nastavne godine u našoj školi održava se predškola u kojoj se mališani pripremaju za polazak u 1. razred.

Sa 16 učenika iz Drenja i okolnih mjesta druži se i poučava ih njihova učiteljica Andrea Magić.

Nastava se održava ponedjeljkom, srijedom i četvrtkom u trajanju od 12.45 do 15.15 sati u prostorijama Osnovne škole Drenje.

Rad s njima obuhvaća različite aktivnosti (igra, pjesma, ples, različite radionice te usvajanje osnovnih znanja potrebnih za polazak u prvi razred).

Na samom početku njihove duge školske karijere želimo im što više lijepih trenutaka provedenih u učenju kroz igru i zabavu. smiley